Banese 2 kateshe, Sale, Tirana

€ 140.000
 • 2120 m
Reference Number
RF115421
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.6
Indirizzo
Rr.Tahir Dizdari,Unaza e Re
Contato
0696717100
Titolo
Banese 2 kateshe
Proprietà per
Sale
Square Feet
120 m
Lot Size
240 m
Tipo proprietà
House
Tipi
2+1
Condizione
Utilizzato
Kati
1
Bagni
2
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Anno di Construzione
2007
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Spa/Hot Tub
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Descrizione
Shtepi banimi 2 kateshe me oborr.Siperfaqjae bazes 120 m2.Siperfaqja truallit 208 m2 .E hipotekuar.Cmimi i diskutueshem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1861 Mostra
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.6, Rr.Tahir Dizdari,Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Messaggio *
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda