Quantcast

Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap, Sale

€ 315.600,00
 • 2145,7 m
Reference Number
RF372769
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Rruga Kristo Luarasi
Contato
0699947554
Titolo
Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 1.800,00
Square Feet
145,7 m
Lot Size
175,3 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
3+1
Kati
>10
Bagni
2
Ascensore
Garage
Rikonstruktuar
Additional information
Descrizione
Shitet apartament shume prane Liqenit, Rruga Kristo Luarasi, zona me e mire dhe me e kerkuar ne Tirane.
Kompleksi ka nje pamje fantastike te tij dhe te zonave perreth.

Apartamenti eshte i tipit 3+1.
Siperfaqja totale e tij eshte 175.3 m2, me siperfaqe banimi 145.7 m2, sip te perbashket 29.6 m2.

Cmimi eshte 1800Euro/m2.

Ka edhe nje verande me siperfaqe 35.7 m2, me cmim 1000Euro/m2.

Ndodhet ne katin 12, kulla A.

Hapesira te bollshme, te sigurta dhe te qeta e karakterizojne kete kompleks.
Gjelberim dhe natyre te mrekullueshme ju sjellin prane keto ambiente.

Jeni te mirepritur te beni nje vizite ne kompleks.
Per cdo informacion tjeter shtese mund te kontaktoni ne 0699947554 dhe 0697264350.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 152 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Kristo Luarasi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda