Quantcast

OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane, Sale

€ 98.000,00
 • 286 m
Titolo
OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane
Proprietà per
Sale
Square Feet
86 m
Lot Size
97 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Kati
1
Bagni
2
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Anno di Construzione
2007
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Okazion, Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal.
Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy dhoma gjumi te ndara me koridor. Gjithashtu apartamenti ka punime cilesore dhe bashkohore.
Apartamenti permban dy banja dhe nje ballkon.

Administrimi i pallatit eshte shume i mire duke qene nen administrimin e qendres tregtare Kristal.
Apartamenti shitet bashke me mobiljet kryesore dhe eshte i pajisur me hipoteke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11712 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda