Quantcast

Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri, Sale

€ 90.000,00
 • 1100 m
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Rruga Myslym Shyri
Contato
0693588271
Titolo
Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 900,00
Square Feet
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Condizione
Utilizzato
Kati
4
Bagni
1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Apartamenti eshte i tipit 2+1
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 ne te cilen mireorganizohen ne hapesira te bollshme 2 dhoma gjumi , 1
dhome ndenieje + ngrenie, koridor lidhes , ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje
arredim bashkohor dhe komod. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe eshte i pasur me
hipoteke. Ofrohet pamje nga rruga kryesore Myslym Shyr. Duke qene se ndodhet ne njerin prej kateve
me te larte te pallatit,i rrethuar me dritare dhe ballkon , apartamenti gezon drite natyrale gjate gjithe
dites. I ndodhur ne nje nga zonat kyce te Tiranes apartamenti esnte nje mundesi per mos tu humbur.
Cmimi i ofruar 90000 EURO . Kontakto 0693588271. Jeni te mirepritur
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.6
  • Totali votave: 9
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9465 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda