OKAZION Shitet apartament 2+1, Sale, Tirana

€ 250.000
 • 1110 m
Reference Number
RF257322
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Indirizzo
Rruga "Themistokli Germenji" Prane stadimit "Qemal Stafa"
Contato
00355694050024
Titolo
OKAZION Shitet apartament 2+1
Proprietà per
Sale
Square Feet
110 m
Lot Size
120 m
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Condizione
Nuovo
Bagni
1
Ascensore
Garage
Rikonstruktuar
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Spa/Hot Tub
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Descrizione
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Kryeqytetit ate te stadimit "Qemal Stafa" Rezidenca "Ambasador 1".
Rikonstruksioni dhe arredimi eshte perfunduar i gjithi nga arkitekt profesionist dhe kuruar deri ne detaj,
organizimi i brendshem eshte 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ambjent gatimi i vecuar, 1 tualet dhe 1 ballkon, orientimi
i prones eshte jug-lindje i cili ben te mundur te kete drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites.
Nje nder avantazhet kryesore eshte prania e sistemit ngrohje-ftohje (chiller) i cili te ofron kushte mjaft komode jetese.
Theksoj githashtu se ne cmimin e apartamentit perfshihet edhe nje post parkimi (i aksesueshem me ashensor) cka do te thot se
blerja e kesaj prone ben te mundur jetesen ne nje nder zonat me qendrore te Tiranes pa patur nevojne e perballjes me stresin e
perditshem te mungeses se parkimit.
Rezidenca eshte nder ndertimet me cilesore te viteve te fundit e cila ofron facilitete nga me modernet: sistem sigurie 24 ore, roje, sistem kamerash, administrim i hapsirave te perbashkta.
Duke qene se ne rezidence jetojne banore te perzgjedhur, qendrimi aty eshte i preferueshem shume edhe nga shtetas te huaj cka do te thote
se prona eshte gjithashtu nje mundesi shume e mire per investim (blerja dhe dhenia me qira) duke theksuar se cmimet e qiras ne rezidenc jane relativisht te larta.
Per informacion me te detajuar ju lutem me kontaktoni ne numrin +355 6940 500 24.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3034 Mostra
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, Rruga "Themistokli Germenji" Prane stadimit "Qemal Stafa") via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Messaggio *
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda