Okazion vile ne shitje ne tirane, Sale, Tirana

€ 230.000
 • 330 m
Reference Number
RF311053
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.1
Indirizzo
Rruga todi shkurti
Contato
0696203563
Titolo
Okazion vile ne shitje ne tirane
Proprietà per
Sale
Square Feet
330 m
Lot Size
450 m
Hipotek
Tipo proprietà
Business
Tipi
5+1
Kati
3
Ascensore
No
Garage
Rikonstruktuar
No
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet vile 3 kateshe secili kat ka siperfaqe 110 meter2, totalisht e mobiluar, vila ka hipotek dhe ndodhet ne nje zone shume te mire tek rruga todi shkurti zone me rreth 1.7 km larg qendres se tiranes.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 748 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.1, Rruga todi shkurti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda