Quantcast

Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore n, Sale

€ 64.000,00
 • 277 m
Reference Number
RF491748
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Vlores
Indirizzo
rruga Butrinti
Contato
355699238033
Titolo
Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore n
Proprietà per
Sale
Square Feet
77 m
Lot Size
77 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Condizione
Utilizzato
Kati
3
Bagni
2
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese cilesore dhe eshte i pajisur me certifikat pronesie.Eshte totalisht i mobiluar dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 ballkon dhe 2 tualete.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 26 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, rruga Butrinti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda