Quantcast

Shitet 3+1 160m2 te Komuna e Parisit 155000Euro, Sale

€ 155.000,00
 • 2160 m
Reference Number
RF699566
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Komuna e Parisit
Contato
0674320079
Titolo
Shitet 3+1 160m2 te Komuna e Parisit 155000Euro
Proprietà per
Sale
Square Feet
160 m
Lot Size
160 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Kati
7
Bagni
2
Ascensore
Garage
Rikonstruktuar
Additional information
Descrizione
Shitet apartament 3+1, 160m2 te Komuna e Parisit me hipoteke 155000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 160m2 dhe ndodhet ne katin e shtate por jo te fundit te nje pallati me ashensor ne zonen e Komunes se Parisit.Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Komunes se Parisit. Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje korridor shperndares si dhe dy ballkone.Mund te jete shume i mire per investim ose per ta ndare pasi siperfaqet jan te medha dhe mund te organizzohet ne dy apartamente.Apartamenti ka ndricim shume te mire natyral, dhe ka punime shume cilesore. Shitet totalisht i arreduar. Parkimi eshte falas poshte pallatit. Uje ka 24 ore. Disponon certifikat pronesie. Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 75 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda