Quantcast

Shitet | Ap 2+1 , 68 m2 , 80500 euro M. Shyri, Sale

€ 80.500,00
 • 68 m
Reference Number
RF100480
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
rruga Myslym Shyri
Contato
0699197957
Titolo
Shitet | Ap 2+1 , 68 m2 , 80500 euro M. Shyri
Proprietà per
Sale
Square Feet
68 m
Lot Size
68 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Kati
4
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Anno di Construzione
1978
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet | Apapartament 2+1 , 68 m2 , 80000 euro Myslym Shyri . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara , ngjitur me shkollen Pjeter Budi dhe prane rruges Myslym shyri , ne katin e katert te banimit te nje pallati pese katesh ekzistues. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar , ka dy dhoma gjumi dhe nje guzhine , si dhe nje banjo me dritare dhe nje ballkon . Orientimi eshte veri-linndje dhe jug-perendim , me dokumentacion te rregullt hipotekor . Kontaktoni me - 0699197957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 89 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda