Quantcast

OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK ''REZIDENCA ALBA'' , Sale

€ 91.300,00
 • 110 m
Reference Number
RF158651
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
RRUGA NDRE MJEDA
Contato
0682017333
Titolo
OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK ''REZIDENCA ALBA''
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 830,00
Square Feet
110 m
Lot Size
110 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Condizione
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Shitet Apartament 2+1 ne nje nga Komplekset me te kerkuara ne TIRANE,prane Inxhinerise se Ndertimit tek Rruga Ndre Mjeda.
Kompleksi ''Rezidenca ALBA'' ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore dhe ofron te gjitha facilitet per te bere nje jete sa me te mire.
Kompleksi eshte i survejuar dhe i mireadministruar,me ashensor.
Apartamenti ka nje planiemetri dhe orientim te mire.
Siperfaqja eshte 110m2. ( PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 91.300 euro ose ndryshe 830 euro per m2 nga 1000euro qe shiten aktualisht.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 470 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA NDRE MJEDA) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda