Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, Sale

€ 57.000,00
 • 164 m
Reference Number
RF199398
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Vasil Shanto
Contato
0694020500
Titolo
Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta
Proprietà per
Sale
Square Feet
64 m
Lot Size
64 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Kati
2
Bagni
1
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartamet 1+1 me siperfaqe 64m2 tek Bulvardi Gjergj Fishta, Vasil Shanto. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar, eshte i restauruar, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 26 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda