Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit , Sale

€ 45.000,00
 • 164,5 m
Reference Number
RF210049
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
Indirizzo
Laprake, Rruga Lord Bajron
Contato
0696092993
Titolo
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 697,00
Square Feet
64,5 m
Lot Size
64,5 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Condizione
Utilizzato
Kati
4
Bagni
1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit në rrugën “Pandi Dardha” pranë Kupolës.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 64.5 m2 neto dhe ndodhet në katin e 4- tërt të një pallati ekzistues, kati I parafundit.
Është I organizuar nga një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi të bollshme, korridor I madh dhe një tualet I cili është rikonstruktuar I gjithi.
Apartamenti ka shumë dritë sepse orientohet I gjithi nga jugu.
Është I mobiluar dhe ka hapësira shumë të bollshme.
Disponon certifikate pronesie
Cmimi okazion 45000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 23 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Rruga Lord Bajron) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda