Quantcast

Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit , Sale

€ 94.800,00
 • 179 m
Reference Number
RF126955
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Stacioni i Trenit
Contato
0693587581
Titolo
Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Square Feet
79 m
Lot Size
79 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Condizione
Bosh pa mobiluar
Kati
6
Bagni
1
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit ,ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79 m2 i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ambjent i perbashket,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe  1 ballkon . Ka nje panimetri te rregullt me ndertime super cilesore ,i orjentuar veri -perendim . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie

Cmimi : 1200 Euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 79 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stacioni i Trenit ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda