Quantcast

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande, Sale

€ 85.000,00
 • 2125 m
Reference Number
RF694230
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Vlores
States Level 2
Sarandë
Indirizzo
Rruga Lefter Talo
Contato
00355699238033
Titolo
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande
Proprietà per
Sale
Square Feet
125 m
Lot Size
125 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Kati
4
Bagni
2
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Anno di Construzione
2010
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen Lefter Talo ne Sarande,ndodhet ne nje zone shume te mire prane qendres.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re dhe cilesore,disponon certifikate pronesie.Ka nje siperfaqe totale 125 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen,2 ballkone dhe 2 tualete.Na kontaktoni per me shume informacione
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 78 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Rruga Lefter Talo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda