Quantcast

Shitet apartament per biznes prane Pazarit te Ri, Sale

€ 125.000,00
 • 178 m
Reference Number
RF209889
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
Indirizzo
rruga Beqir Luga ne Tirane
Contato
0673333385
Titolo
Shitet apartament per biznes prane Pazarit te Ri
Proprietà per
Sale
Square Feet
78 m
Lot Size
78 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Kati
1
Bagni
1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartamenti ndodhet ne rrugen Beqir Luga, shume prane me rruges kryesore Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ai shtrihet ne katin e pare te nje pallati, buze rruge.
Siperfaqja prej 78 m2 organizohet ne: sallon ndenje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, korridor i madh, 2 ballkone te mbyllur dhe tualet me dritare.
Banesa sapo eshte rikonstruktuar, me punime cilesore te brendeshme si dhe fasada e jashtme. Mobilimi eshte perzgjedhur me kujdes per ti dhene stil dhe vecanti ambientit, duke filluar nga laminati, dekoret murale, orendit tradicionale e deri te sistemi i ngrohjes me sobe gize me dru.
Gjithashtu prona mund te kthehet edhe ne biznes meqenese pozicionohet me pamje nga rruga kryesore dhe jep mundesi te mire reklamimi, pasi ka mure qe jane lehtesisht te zevendesueshem me vetrata xhami.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 532 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, rruga Beqir Luga ne Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda