SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THAT, Sale, Tirana

€ 58.900
 • 62 m
Reference Number
RF311688
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Indirizzo
liqeni i that
Contato
0694273672
Titolo
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THAT
Proprietà per
Sale
Square Feet
62 m
Lot Size
62 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Tek Liqeni i that , ne nje rezidence luksoze , me teknlogjine e fundit ne fushen e ndertimit , mes qetsis dhe natyres, shitet super apartament 1+1 me certifikate pronesie , siperfaqe 62 m2.Apartamenti ka ndarje perfekte dhe nje planimetri te shkelqyer.Fjala e fundit e ndertimit ndodhet ne kete apartament , Cmimi vetem per 950 euro/m2 ne total 58.900 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 583 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, liqeni i that) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda