Quantcast

Super dublex te Kodra e Diellit 2, Sale

€ 101.275,00
 • 2122 m
Reference Number
RF103113
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Kodra e Diellit 2
Contato
0699947554
Titolo
Super dublex te Kodra e Diellit 2
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 720,00
Square Feet
122 m
Lot Size
140,66 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Duplex
Tipi
3+1
Condizione
Bosh pa mobiluar
Bagni
2
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Te kodra e Diellit 2 shitet super dublex
Zona njihet per relaksin dhe qetesine qe te ofron dhe jo vetem.
Plotesim i te gjitha nevojave per nje jetese sa me te mire.
Dubleksi eshte i tipit 3+1.
Ka siperfaqe totale 140.66m2 ne te cilen perfshihen 122m2 siperfaqe ndertimi dhe 18.66 siperfaqe e perbashket.
Super cmim 720euro/m2 . Kontakto 0699947554. jeni te mirepritur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 924 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kodra e Diellit 2) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda