SUPER OKAZION 2 DITORSH..SHITET 2+1 FIORI DI BOSKO, Sale, Tirana

€ 67.160
  • 92 m
Reference Number
RF110138
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Indirizzo
don bosko
Contato
0682017333
Titolo
SUPER OKAZION 2 DITORSH..SHITET 2+1 FIORI DI BOSKO
Proprietà per
Sale
Square Feet
92 m
Lot Size
92 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
SUPER OKAZION I LIMITUAR VETEM PER 2 DITE TEK REZIDENCA FIORI DI BOSKO (NE DON BOSKO)

Shitet apartament 2+1 ne ndertim , me siperfaqe 92 m2.Apartamenti ka ndarje perfekte dhe planimetri te shkelqyer i vendosur ne nje super kompleks..Kompleksi Rezindecial “Fiori di Bosco” eshte si nje oaz i gjelber dhe i qete ne mes te qytetit dhe zhurmave te jetes urbane.
Ai gjendet ne zemer te Tiranes dhe rrethohet nga nje park plot gjelberim. Konceptimi dhe projektimi i ketij projekti madheshtor i eshte besuar nje nga studiove me te mira italiane “Oikos Progetti”.
Vendndodhja e ketij kompleksi eshte pike shume e forte e tij. I vendosur ne Veri-Perendim te qytetit te Tiranes, ne Rrugen “Don Bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit.Apartameti shitet me nje super cmim surprize vetem per 730 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nga 950 euro/m2 qe shiten momentalisht ne kete kompleks)

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 172 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, don bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda