WOOW CFAR CMIMI..520 EURO/M2 ME HIPOTEK NE FRESK, Sale

€ 56.680,00
 • 109 m
Reference Number
RF854390
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
fresku
Contato
0694273672
Titolo
WOOW CFAR CMIMI..520 EURO/M2 ME HIPOTEK NE FRESK
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 520,00
Square Feet
109 m
Lot Size
109 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Ne zonen e Freskut, rruga e thesarit...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 109 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe ndarje mjaft te mira per hapesiren qe ka.Shitet me nje cmim ku sot nuk "ekziston" vetem per 520 euro/m2 i PADISKUTUESHEM...Nxitoni te beni tuajen apartamentin me cmim ndryshe nga te tjeret

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 886 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda