Quantcast

Ambient zyre me qira tek Garda, Affitto

€ 1.200,00
 • 2
Reference Number
RF189345
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
rruga Ibrahim Rugova, Garda
Contato
0696092993
Additional information
Titolo
Ambient zyre me qira tek Garda
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Tipi
3+1
Square Feet
145 m
Lot Size
145 m
Condizione
Utilizzato
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Bagni
2
Garage
No
Kati
2
Rikonstruktuar
Ascensore
No
Descrizione
Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr.“Ibrahim Rugova” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 145m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi ekzistues, buzë rrugës “Ibrahim rugova”, pranë Gardës ë Republikës së Shqipërisë. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambjenti është i ndarë në tre salla, një magazinë, dy tualete, verandë dhe recepsioni në korridorin e hyrjes.
Çmimi 1200 euro/muaj përfshirë dhe taksat

https://www.eliteproperties.al/property/3130/ambient-zyre-me-qira-n%C3%AB-zon%C3%ABn-e-ish-bllokut-n%C3%AB-rr-ibrahim-rugova?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 307 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Ibrahim Rugova, Garda, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda