Quantcast

Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua, Affitto

€ 550,00
 • 1
Reference Number
RF120083
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
Indirizzo
Tek Lulishtja te Komuna e Parisit
Contato
0694370227
Additional information
Titolo
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Tipi
3+1
Square Feet
100 m
Lot Size
100 m
Commenti per i prezzi
I PaDiskutueshëm
Bagni
1
Garage
No
Kati
2
Rikonstruktuar
Ascensore
Descrizione
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/muaj!
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese si qendër estetike/dermatologjike, klinikë dentare, laborator analizash, pastrim kimik, palestër dhe zyra me fuksione te tjera.
Ndodhet në katin e parë banim, në brendësi të lulishtes së Komunës së Parisit dhe shumë pranë Klinikës Europiane të Syve.
Organizimi i brendshëm është konceptuar si një klinikë mjeksore dhe i gjithë ambjenti përbëhet nga holli pritës me recepsion, 3 dhoma mjekësh me hapësira të bollshme, një ambjent për laborator analizash dhe një tualet. Gjithashtu janë parashikuar instalime elektrike të posatshme për këtë tipologji aktiviteti dhe furnizimi me linjë elektrike 3-fazore.

Kontaktoni në: ☎️ 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 242 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tek Lulishtja te Komuna e Parisit, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda