Quantcast

Dyqan me qera prane Ministrise se Shendetsise, Affitto

€ 250,00
Reference Number
RF786033
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
blv bajram curri
Contato
0673333382
Additional information
Titolo
Dyqan me qera prane Ministrise se Shendetsise
Tipo proprietà
Dyqan
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Square Feet
30 m
Lot Size
30 m
Garage
No
Kati
1
Rikonstruktuar
Ascensore
No
Descrizione
Dyqani ndodhet ne bulevardin Bajram Curri, prane Ministrise se Shendetsise ne Tirane.
Ambjenti shtrihet ne katin perdhe dhe buze rruges kryesore.
Ka fasade xhami qe i ofron mundesi te shkelqyera reklamimi dhe eshte ne nje zone me dyqane dhe biznese te shumta.
Eshte i pajisur me kondicinoner dhe pjeserisht i shtruar me parket.
Ofrohet i mobiluar, perfshire ketu pasqyrat, raftet e madje dhe manekinet e butikut.

[map]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 885 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , blv bajram curri, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda