Dyqan me qira, i pershtatshem per klinike Dentare, Affitto, Tirana

€ 1.200 / Per mese
 • 150 m
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.11
Indirizzo
Rruga Lord Bajron
Contato
0697264350
Additional information
Titolo
Dyqan me qira, i pershtatshem per klinike Dentare
Tipo proprietà
Dyqan
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Square Feet
50 m
Lot Size
50 m
Condizione
Nuovo
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Bagni
1
Garage
No
Kati
1
Rikonstruktuar
Ascensore
No
Descrizione
Jepet me qira dyqan me siperfaqe 50 m2, ne rrugen "Lord Bajron", Laprak perball ish Gulf buze rruges Kryesore.Ambjenti eshte shume i pershtatshem per aktivitet si, klinike dentare ose mjekesore, eshte shume i aksesueshem.Ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes dhe shume prane spitaleve dhe poliklinikave.Per me teper kontaktoni ne nr 069 72 64 350
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 414 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.11, Rruga Lord Bajron, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda