Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT ne Rrugen Bardhyl, Affitto

€ 4.000,00
 • 2
Reference Number
RF154977
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Contato
00355695673900
Additional information
Titolo
JEPET ME QERA AMBIENT ne Rrugen Bardhyl
Tipo proprietà
Dyqan
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Tipi
2+1
Square Feet
260 m
Lot Size
260 m
Condizione
Bosh pa mobiluar
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Bagni
2
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Ascensore
No
Descrizione
Ambienti ndodhet , në Rrugën Bardhyl. Dyqani ka një sipërfaqe prej 260m2 dhe është i gjithi i organizuar në një ambient të hapur me 2 tualete. Ky ambient është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, furrë buke, dyqan, banke ,zyrë ose bar-kafe etj. Ndodhet në katin përdhes të një pallati të ri. Është i pamobiluar. Është i orientuar nga Veriu. Cmimi 4000€/muaj.

Per me shume detaje kontaktoni: +355695673900
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 559 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda