Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT '', Affitto

Lek 40.000,00
Reference Number
RF281525
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
PRANE UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT
Contato
0682017333
Additional information
Titolo
JEPET ME QERA AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT ''
Tipo proprietà
Proprietà commerciale
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Square Feet
40 m
Lot Size
40 m
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Garage
No
Kati
1
Rikonstruktuar
No
Ascensore
No
Descrizione
Jepet me Qera Ambient Biznesi KATI 0 ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Ish Universitetit te New Yorkut ne zonen e KOMUNES SE PARISIT.
Ambienti jepet vetem per FARMACI pasi i ploteson te gjitha kushtet dhe nuk ka farmaci afer ambientit.
Siperfaqja eshte 40m2.
Cmimi i Qerase eshte 40.000 Lek ne Muaj.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 32 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda