Quantcast

Jepet me qera ambient tek Libri Universitar, Affitto

€ 350,00
 • 1
Reference Number
RF199550
Collocazione
Indirizzo
Libri Universitar
Contato
0694672955
Additional information
Titolo
Jepet me qera ambient tek Libri Universitar
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Square Feet
60 m
Lot Size
60 m
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Bagni
1
Garage
No
Kati
3
Rikonstruktuar
Ascensore
No
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Jepet me qera ambient per zyra tek Libri Universitar, 60m2, 350 euro ne muaj! Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati buze rruge, ngjitur me Vesa Center dhe ka nje siperfaqe prej 60m2 te pershtatur per zyra, ideale per zyre kontabiliteti, agjensi udhetimesh, agjensi imobiliare, etj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 46 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Libri Universitar, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda