Quantcast

Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke, Affitto

€ 410,00
 • 1
Reference Number
RF176382
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Don Bosko
Contato
0693421881
Additional information
Titolo
Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke
Tipo proprietà
Dyqan
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Tipi
1+1
Square Feet
125 m
Lot Size
125 m
Condizione
Bosh pa mobiluar
Bagni
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Ascensore
No
Descrizione
Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke! Dyqani ndodhet ne zonen e Don Bosko dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 125m2. Eshte i favorshem per cdo lloj biznesi te tipit zyre, butik rrobash, dyqan lulesh etj. Per nje vizite ne prone telefononi Eriksen
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 95 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda