Quantcast

Jepet me qira dyqan në zonën e ‘’21 Dhjetorit’’., Affitto

€ 1.000,00
Reference Number
RF867653
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
21 dhjetori
Contato
0695442661
Additional information
Titolo
Jepet me qira dyqan në zonën e ‘’21 Dhjetorit’’.
Tipo proprietà
Dyqan
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Square Feet
122 m
Lot Size
122 m
Condizione
Nuovo
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Ascensore
No
Descrizione
Jepet me qira dyqan në zonën e ‘’21 Dhjetorit’’. Dyqani ka një siperfaqe 122m2. Ambjenti është në një vend te aksesueshme dhe është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Cmimi 1000 euro/muaj pa taksa

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 113 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, 21 dhjetori , Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda