Quantcast

Zyre e mobiluar per qera te st.Dinamo , Affitto

€ 500,00
 • 1
Reference Number
RF131910
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
rruga Komuna Parisit
Contato
0673333381
Additional information
Titolo
Zyre e mobiluar per qera te st.Dinamo
Tipo proprietà
Zyra
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Tipi
2+1
Square Feet
80 m
Lot Size
80 m
Bagni
1
Garage
No
Kati
2
Rikonstruktuar
No
Ascensore
No
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Ambjenti shtrihet ne katin e dyte mbi dyqane, ne nje pallat ekzistues.
Siperfaqja prej 80 m2 eshte e organizuar ne korridor ne hyrje, sallon me aneksin e gatimit, 2 dhoma te tjera dhe banjo e ballkon.
Ofrohet sic e shihni ne foto me pajisjet e kuzhines, parket, kondicionere, tavolina dhe karrige pune.
Ambjenti eshte shume i pershtatshem per qender kursesh apo qender pas shkollore per femijet.
Por mund te vleje dhe per biznese te tjera si zyrat e kompanise suaj, qender estetike, klinike dentare, etj.
Pallati ndodhet ne rrugen Njazi Demi ne Tirane, shume prane stadiumit Dinamo, pallateve 1 Maji dhe bulevardit Bajram Curri.


Agjensi Imobiliare Jona 067333 3381 / 067333 3382
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 53 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Komuna Parisit , Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda