Quantcast

Zyre per qera, Qender, Affitto

Lek 20,00
 • 1
Reference Number
RF694098
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Rruga "Bardhok Biba", ish Kinema 17 Nentori
Contato
0697015469
Additional information
Titolo
Zyre per qera, Qender
Tipo proprietà
Zyra
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Square Feet
20 m
Lot Size
20 m
Condizione
Utilizzato
Commenti per i prezzi
I PaDiskutueshëm
Bagni
1
Garage
No
Kati
3
Rikonstruktuar
Ascensore
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Qera, ambient tek rruga "Bardhok Biba". Ambienti ndodhet në katin e 3 me sipërfaqe 20 m2. Organizimi: •open space • i përshtatshem për zyra •1 tualet. Detaje të tjera: • sistem aspirimi dhe kondicionimi. Për ta vizituar na kontaktoni!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 36 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga "Bardhok Biba", ish Kinema 17 Nentori, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda