Quantcast

APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE

€ 98,40
Reference Number
RF691438
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
rruga butrini prane hotel grandit
Contato
0692565164
Additional information
Titolo
APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE
Tipo proprietà
House
Tipi
2+1
Square Feet
110 m
Lot Size
123 m
Çmimi m/2
€ 800,00
Garage
No
Kati
6
Rikonstruktuar
No
Anno di Construzione
2013
Ascensore
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Albania Estate ka 2 Apartamente dhe 2 Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5241 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga butrini prane hotel grandit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda