Quantcast

Shiten 2 njesi tregtare(97m2 + 43m2), Brryli

€ 336.000,00
 • 2
Reference Number
RF495162
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Brryli, ish Rozafa
Contato
355698884801
Additional information
Titolo
Shiten 2 njesi tregtare(97m2 + 43m2), Brryli
Tipo proprietà
Proprietà commerciale
Tipi
1+1
Square Feet
140 m
Lot Size
140 m
Condizione
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 2.400,00
Bagni
2
Garage
No
Kati
1
Rikonstruktuar
Ascensore
No
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Mundesi investimi, shiten dy njesi tregtare (97m2 + 43m2) te investuara, ne zonen e Brrylit (ish-Rozafa).

Njesite tregtare disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor, pa konflikte apo parregullsi. Ato ndodhen ne nje zone shume te populluar, me nje akses te menjehershem me rrugen kryesore, transportin publik dhe aktivitete te tjera tregtare.

Siperfaqja prej 140m2 ne total dhe lartesia e objektit e bejne shume te lehte ndarjen e tij ne baze te nevojave te aktivitetit. Shume e pershtatshme per biznese si klinika, laboratore, qender kursesh, supermarket, palester etj.

Se bashku me njesite, ofrohet dhe nje siperfaqe prej 55 m2 verande e shfrytezueshme.

Ofrohet gjithashtu mundesi qeraje afatgjate (mbi dy vite).

Kati: Perdhes
Siperfaqja e objektit: 140 m2
Siperfaqja e verandes: 55m2
Tualete: 2
Fasade Xhami
Dyer: 3

Cmimi i shitjes per m2: 2400 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne +355698884801.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 146 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Brryli, ish Rozafa) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda