Quantcast

Shitet Ambient Biznesi:

€ 316.000,00
Reference Number
RF688105
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, Albania
Contato
0694030502
Additional information
Titolo
Shitet Ambient Biznesi:
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
452 m
Lot Size
452 m
Çmimi m/2
€ 316.000,00
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Ascensore
No
Descrizione
Shitet Ambient Biznesi, kati perdhe, sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne fund te rruges Komuna e Parisit. Ky ambient ka nje siperfaqe prej 452 m², me 2 salla te medha, guzhine, 3 tualete me dush dhe banak. Mund te perdoret per call-center, supermarket, lokal etj. Cmim 700 €/m² dhe qe shkon ne total 316.400 €.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 584 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda