Quantcast

Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit)

€ 62.550,00
 • 1
Reference Number
RF970350
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Rr. e Durresit
Contato
0692238499
Additional information
Titolo
Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit)
Tipo proprietà
Proprietà commerciale
Tipi
1+1
Square Feet
70 m
Lot Size
76 m
Condizione
Bosh pa mobiluar
Bagni
1
Garage
No
Kati
1
Rikonstruktuar
Ascensore
Descrizione
Dyqan i konvertueshem ne apartament Dupleks

Q1512

SIP. E dyqanit 46 m2 total ( 40 m2 neto + 6 m2 te perbahsketa , Lulishtja para hyrjes)

Siperfaqja kur te konvertohet ne Dupleks

70- 75 m2 Neto + 6 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes)
Total : 76- 81 m2

Lartesia eshte 4.9 m

Me Tualet

Dyqani ka lartesi 5 shkalle nga toka, dhe pallati eshte i ri shume cilesor,

Punimet e shkalleve jane te bera me mermer!

Lagja eshte perfekte ne vendodhje, tek Rruga e Ambasadave ( Ngjitur),
Midis Rruges se durresit dhe rruges se kavajes,
, eshte shume qetesi, dhe me gjithashtu shtepi private dhe vila ne lagje!

Eshte rast ideal per ta blere per investim per qera afatgjate, apo per Airbnb!

( Mundesi per tu blere dhe 1 post parkimi i hapur me cmim 15 000 euro)

Cmimi: 62,550 Euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 75 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr. e Durresit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda