Quantcast

''OKAZION'' SHITET TRUALL RRUGES PER ''TEG'', Biznes

€ 510.000,00
 • 6000 m
Reference Number
RF126017
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
RRUGES PER TEG
Contato
0682017333
Titolo
''OKAZION'' SHITET TRUALL RRUGES PER ''TEG''
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 85,00
Square Feet
6000 m
Additional information
Descrizione
Shitet TRUALL ngjitur me autostraden rruges kur iken te ''TEG'' vetem 10 min larg nga Tirana.
Trualli ofron mundesi te shumta investimi per shkak te siperfaqes dhe pozicionit qe ka.
Siperfaqja eshte 6000 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 510.000 euro ose ndryshe 85 euro per m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1082 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , RRUGES PER TEG) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda