Quantcast

SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE, Agrare

€ 50.000,00
 • 13935 m
Reference Number
RF296650
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Fierit
States Level 2
Lushnje
Indirizzo
Krutje Lushnje
Contato
0697032241
Titolo
SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Square Feet
13935 m
Additional information
Descrizione
Shitet tokë are tek kompleksi Joti në autostradën Lushnje-Fier me sipërfaqe 13 935 m². Toka pozicionohet pranë autostradës Lushnje-Fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për informacione më të detajuara ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2241
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 95 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Krutje Lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda