Quantcast

SHITET TOKE NE '' GJIRIN E LALZIT '', Biznes

€ 645.000,00
 • 6450 m
Reference Number
RF991471
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Durresit
States Level 2
Durrës
Indirizzo
GJIRI I LALZIT
Contato
0682017333
Titolo
SHITET TOKE NE '' GJIRIN E LALZIT ''
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 100,00
Square Feet
6450 m
Additional information
Descrizione
Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkuara ne GJIRIN E LALZIT.
Trualli ndodhet ne vijen e dyte te ndertimeve dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si psh HOTEL,KOMPLEKS VILASH ETJ.
Siperfaqja eshte 6450m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 100euro per m2. ( TOTAL 645,000 euro )
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 433 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, GJIRI I LALZIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda