Quantcast

Shitet tokë në një zonë industriale në Kamëz., Agrare

€ 70.000,00
 • 700 m
Reference Number
RF132327
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Kamez
Contato
0696092993
Titolo
Shitet tokë në një zonë industriale në Kamëz.
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 100,00
Square Feet
700 m
Additional information
Descrizione
Shitet tokë në një zonë industriale në Kamëz. Toka ndodhet në një zonë të aksesueshme. Eshtë e përshatshme për ndërtimin ndonjë magazine, kapanoni etj. Toka ka një siperfaqe prej 700m2 dhe është tokë arë. Eshtë e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 100 euro/m2
Cmimi total 70000 euro

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 471 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kamez) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda