Quantcast

SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT '', Biznes

€ 186.000,00
 • 930 m
Reference Number
RF699895
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
PRANE XIBRAKUT DHE SENATORIUMIT
Contato
0682017333
Titolo
SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT ''
Lloji Tokës
Biznes
Square Feet
930 m
Additional information
Descrizione
Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkura ne TIRANE,prane XIBRAKUT dhe SENATORIUMIT.
Trualli ndodhet ne mes te ndertimeve te tjera dhe eshte e rrethuar me mure.
Trualli ndodhet buze rruge cka e ben te shihet edhe si nje investim i mire.
Zona eshte e studiuar per ndertim prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 930m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 186.000 euro.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 144 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE XIBRAKUT DHE SENATORIUMIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda