Quantcast

Shitet Truall ME LEJE NDERTIMI- 5 Vila individuale, Banimi

€ 700.000,00
 • 3500 m
Reference Number
RF771129
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Rruga Mjull-Bathore
Contato
0694006010
Titolo
Shitet Truall ME LEJE NDERTIMI- 5 Vila individuale
Lloji Tokës
Banimi
Square Feet
3500 m
Additional information
Descrizione
Shitet Truall 3500 m2 ne Mjull-Bathore, Tirane prane TEG. Trualli ka leje ndertimi aktive per 5 vila individuale me oborr dhe pishine.
Vetem 12 minuta nga qendra e Tiranes dhe 5 min nga TEG, vendodhja eshte ideale per hapsira rezidenciale.
Te gjitha taksat vjetore jane te paguara.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 112 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Mjull-Bathore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda