Quantcast

Shitet truall ne bregdetin e Vlores 1200 m2, Biznes

€ 360.000,00
 • 1200 m
Reference Number
RF146595
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Vlores
States Level 2
Vlorë
Indirizzo
Uje i Ftohte, Vlore
Contato
0698884801
Titolo
Shitet truall ne bregdetin e Vlores 1200 m2
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 300,00
Square Feet
1200 m
Additional information
Descrizione
Shitet truall ne bregdetin e Vlores, zona e Ujit te Ftohte.

Siperfaqe 1200 m2.

Ndodhet ne zone te studiuar urbanistike dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie.
⤵️
Cmimi: 300 euro/m2 i diskutueshem.
⤵️
Kontakto tani: +355698884801
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 155 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Uje i Ftohte, Vlore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda