Quantcast

Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/, Biznes

€ 360.000,00
 • 2400 m
Reference Number
RF979318
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Tek Liqeni
Contato
355662567777
Titolo
Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 150,00
Square Feet
2400 m
Additional information
Descrizione
Zona/Rruga : Tek Liqeni

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/land/tirane/id-0058

Përmbledhje

Çmimi: 360 000€
Tipi kontratës: Shitje
Tipi: Tokë
Vendndodhja: Tirane
Sipërfaqja: 2 400m2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3194 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda