Quantcast

Beni Gips

Reference Number
RF857852
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Te Tregu Elekrikeve
Titolo
Beni Gips
Contato
0696382607
Additional information
Descrizione
Punime Gipsi te cilesise se larte,por jo vetem kaq; dekor allcie, patinim-lyerje-grafiato, veshje izotermike fasadash, leter murale e punime dekorative. Shpejtesia dhe korrektesia eshte cfare na karakterizon dhe ben qe te jemi githmone mendimi i pare i klienteve qe tashme kane bashkepunuar me ne. Kemi nje eksperience te huaj por dhe te gjate ne vendin tone qe prej vitit 2002 dhe punimet tona jane nder me te mirat dhe cilesoret qe do gjeni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11843 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Te Tregu Elekrikeve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda