Quantcast

Instalime Elektrike, Tirane

Reference Number
RF487182
Collocazione
States
Albania
Città
Tirane
Indirizzo
Shkolla Bashkuar
Titolo
Instalime Elektrike
Contato
0695209458
Additional information
Descrizione
Eksperience mbi 20 vjecare ne tregun shqiptare dhe jo vetem, puna jone flet vete. Disa nga punimet tona kane qene ato te supermarketeve euromax, te gjithe ndertimet te Galeria ish-kinema 17 Nentori, ndertesa Nobel, vilat te TEG, shume insitucione shteterore si SHIK, qendra rehabilitimi, ujesjellesi, dhe punime me vila, apartamente, zyra, dyqane, supermarkete,hotele etj. Do mbeteni te kenaqur!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8489 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tirane, Shkolla Bashkuar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda