Quantcast

Apartament me qera ne qender te Sarandes, Qender Sarande, 65 m

Reference Number
RF445872
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Vlores
States Level 2
Sarandë
Indirizzo
Qender Sarande
Contato
00355695124892
Additional information
Titolo
Apartament me qera ne qender te Sarandes
Kategoria
Pushimi
Stanze da letto
2
Bagni
1
Lot Size
65 m
Garage
No
Ascensore
No
Kati
2
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose shkruani ne viber dhe whatsapp ne nr 00355695528321. 4000L nata
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1502 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Qender Sarande) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda