Quantcast

Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!, Prane Hotel Rapo, Potam, Himare

Reference Number
RF157249
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Prane Hotel Rapo, Potam, Himare
Contato
0698647668
Additional information
Titolo
Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!
Kategoria
Pushimi
Garage
No
Ascensore
No
Descrizione
Dhoma pushimi dhe Garsonier ne Potam, Himare!!
Ne nje zone te qete, jo shume larg bregdetit, me te gjitha kushtet e nevojshme per te ju siguruar pushime sa me te qeta dhe komode.
Dhomat kane nje kapacitet prej 5 persona. Cmimi eshte 70mije leke.
Garsonierat kane nje kapacitet prej 3 persona. Cmimi eshte 45mije leke.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0698647668
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1.9
  • Totali votave: 7
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 13487 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Hotel Rapo, Potam, Himare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda