Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Ksamil !!, Ksamil, Albania

Reference Number
RF113515
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Ksamil, Albania
Contato
0698647668
Additional information
Titolo
Dhoma plazhi me qera ne Ksamil !!
Kategoria
Pushimi
Garage
No
Ascensore
No
Descrizione
Vila Rizario ne Ksamil, ofron dhoma per pushimet tuaja.
Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet tuaja te pushimit. Vetem 500m nga bregdeti, ne nje zone te qete, ideale per relaxim.
Cmimi i dhomave varion nga 20-25mije leke per muajin Korrik, dhe 20-25euro per muajin Gusht.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0698647668.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.3
  • Totali votave: 7
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 15793 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Ksamil, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda