Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!, Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit

Reference Number
RF213990
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit
Contato
0698647668
Additional information
Titolo
Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!
Kategoria
Pushimi
Garage
No
Ascensore
No
Descrizione
Ofrohen dhoma plazhi me qera ne Vlore.
Ne nje zone te qete te qytetit, larg zhurmave dhe larg smogut te qytetit, per relaximin e duhur. Dhomat jane 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore , kondicioner , guzhine , Tv kabllor , me verande , parkim i garantuar dhe i sigurte per mjetin tuaj.
Per vetem 20mije leke nata, shijoni pushimet tuaja ne relaxin dhe qetesine e zones.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7098 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda