Quantcast

Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!, Spille, 50 m

Reference Number
RF160219
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Spille
Contato
0686841778
Additional information
Titolo
Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!
Kategoria
Pushimi
Lot Size
50 m
Garage
No
Ascensore
No
Kati
1
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shtepi pushimi ne nje nder plazhet me te preferuara te Adriatikut, ne nje shtepi qe ofron komoditetin per nje familje me dhome matrimoniale dhe dhome per femije me vete. Gjeni rehatine, paqen, pushimet tuaja ideale. Plazhi eshte vetem 7 minuta larg, ku do gjeni ujin e paster, reren kuruese dhe pishat e fresketa.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8424 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Spille) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda