Quantcast

Okazion Apartamente Shengjin!, shengjin-kune, 63 m

Reference Number
RF192897
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
shengjin-kune
Contato
00355686662800
Additional information
Titolo
Okazion Apartamente Shengjin!
Kategoria
Pushimi
Stanze da letto
2
Bagni
1
Lot Size
63 m
Garage
No
Ascensore
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartamenti ka me te gjitha kushtet te kompletuara .
Apartament në Shëngjin - Kune !!! Nxitoni ta bëni tuajin kete apartament.
Blerja e ketij apartamenti eshte mundësi për banim si dhe per investim per shkak të kërkesës së lartë në sezonin veror.
Me Çertifikatë Pronësie.
Kontakto në: +355 686662800
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3057 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , shengjin-kune) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda